Cvičení s fyzioterapeutkou Gábinou

Lektor a fyzioterapeut Gabriela Pellová, Dis

Fitball
Skupinové cvičení na velkém míči, kondiční zdravotní cvičení bez velké zátěže na klouby.
Balanční a posilovací cviky ke zpevnění povrchových a hlubokých svalů, posilování a protahování s pomůckami ( gumy, zátěžové míčky, overbally, válce, tenisáky). Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie muže i ženy, děti od 10 let :-) se zdatnější kondicí.

Pondělí : 19:30-20:30
Cena : 1 lekce / 120,-
             10 lekcí  / 1100,- (platnost 3měsíce)
Otevřená lekce, není nutné předplatné na určený blok 10 lekcí.

SM-SYSTÉM
SM systém je soubor cviků pro rehabilitaci a regeneraci páteře, který využívá tahu a odporu elastického lana. Využití nachází při léčbě mnoha diagnóz, především v terapii výhřezů plotének a skolióz. Uplatňuje se také u sportovců, sedavého zaměstnání, těhotenství a celkově v dnešním uspěchaném životním stylu. Principem metody je spirální stabilizace páteře. Jde o zapojení a posílení svalů, které jsou schopné uvést páteř do trakce – tedy do protažení. Tyto svaly udržují správné držení těla, jednotlivě na sebe navazují a v podobě spirál se vinou kolem našeho těla. V běžném životě při ochablém a vadném držení těla jsou přetěžovány jiné svaly, které naopak stlačují obratle k sobě a jejich zvýšené napětí vede k bolestem zad.
Lekce je pro všechny věkové skupiny, mobilní ženy a muže, děti od 10 let :-) bez nutnosti větší kondice.

Středa : 19:30-20:30
Cena : 10 lekcí / 1200,-
Nutno koupit celý blok 10 lekcí, datum zahájení každého bloku je daný, 3-4x/rok.

DNS
Dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS)-diagnosticko-terapeutický koncept Prof. PaeDr. Pavla Koláře Ph.D, vychází z vývojové kineziologie. Při cvičení se využívají pozice, které vidíme u dítěte přibližně do 1 roku věku. Centrují se klouby a správně aktivuje hluboký stabilizační systém. Všechny tyto aspekty následně vedou k optimálnímu zatížení pohybového aparátu, ekonomické práci svalů a k úpravě vzniklých patologií.
Lekce je pro všechny věkové skupiny, ženy a muže, děti od 10 :-) let bez nutnosti větší kondice.

Čtvrtek : 8:00 - 9:00
Cena : 10 lekcí / 1300,-
Nutno koupit celý blok 10 lekcí, datum zahájení každého bloku je daný, 3-4x/rok

Rezervace přímo u instruktorky: